Subtotal: ₦6,515,313
Subtotal: ₦6,515,313
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Subtotal: ₦6,515,313
Don't miss this special opportunity today.
Showing 33–48 of 182 resultsSorted by latest
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android 13.0 |
| CPU Model | Exynos 990 S5E9830 |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 2400 x 1080 |
| Model Name | Galaxy S20 5G |
| Wireless Carrier | AT&T |
| Cellular Technology | 5G |
| Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android 9.0 |
| Ram Memory Installed Size | 6 GB |
| CPU Speed | 2.7 GHz |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 6 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 1.8 GHz |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 6 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 1.8 GHz |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Brand | Samsung |
| Operating System | android |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.84 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 2 Inches |
| Resolution | 1440 x 3200 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy S20 5G |
| Brand | Samsung |
| Operating System | android |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.84 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 2 Inches |
| Resolution | 1440 x 3200 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy S20 5G |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 4 GB |
| CPU Model | Snapdragon 855 |
| CPU Speed | 2.84 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.1 Inches |
| Resolution | 3040 x 1440 |
| Refresh Rate | 60 |
| Model Name | Galaxy S10 |