Subtotal: ₦13,396,443
Subtotal: ₦13,396,443
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Subtotal: ₦13,396,443
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 170 resultsSorted by latest
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 3.39 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 7.6 Inches |
| Resolution | 2160 x 1856 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Fold6 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 3.39 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 7.6 Inches |
| Resolution | 2160 x 1856 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Fold6 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 3.36 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 7.6 Inches |
| Resolution | 1812x2176px, 904x2316px |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Fold5 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 3.36 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 7.6 Inches |
| Resolution | 1812x2176px, 904x2316px |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Fold5 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon 8 Gen1 |
| CPU Speed | 2.75 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 7.6 Inches |
| Resolution | 2208 x 1768 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Fold 4 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon 8 Gen1 |
| CPU Speed | 2.75 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 7.6 Inches |
| Resolution | 2208 x 1768 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Fold 4 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.8 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 1080 x 2640 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | SAMSUNG Galaxy Z Flip5 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.8 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 1080 x 2640 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | SAMSUNG Galaxy Z Flip5 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.75 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 1440 x 2560 |
| Model Name | Galaxy Z Flip 4 |
| Wireless Carrier | Unlocked |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.75 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 1440 x 2560 |
| Model Name | Galaxy Z Flip 4 |
| Wireless Carrier | Unlocked |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.42 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 1080 x 2640 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Flip3 |