Subtotal: ₦19,222,378
Subtotal: ₦19,222,378
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Subtotal: ₦19,222,378
Don't miss this special opportunity today.
Showing 17–32 of 171 resultsSorted by latest
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.42 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 1080 x 2640 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Flip3 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.42 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 1080 x 2640 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Flip3 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.42 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 1080 x 2640 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Flip3 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android 7.0 |
| Ram Memory Installed Size | 4 GB |
| CPU Model | Snapdragon 835 |
| CPU Speed | 2.35 GHz |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android 7.0 |
| Ram Memory Installed Size | 4 GB |
| CPU Model | Snapdragon 835 |
| CPU Speed | 2.35 GHz |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android 14, One UI 6.1 |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 3.39 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Brand | Samsung |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 6.6 Inches |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 3.36 GHz |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Brand | Samsung |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.6 Inches |
| Brand | Samsung |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 6.6 Inches |
| Brand | Samsung |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.6 Inches |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Exynos 2100 S5E8840 |
| CPU Speed | 2.9 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 2400 x 1080 |
| Model Name | Galaxy S21 |
| Wireless Carrier | T-Mobile |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Exynos 2100 S5E8840 |
| CPU Speed | 2.9 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 2400 x 1080 |
| Model Name | Galaxy S21 |
| Wireless Carrier | T-Mobile |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android 13.0 |
| CPU Model | Exynos 990 S5E9830 |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 2400 x 1080 |
| Model Name | Galaxy S20 5G |
| Wireless Carrier | AT&T |
| Cellular Technology | 5G |
| Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android 13.0 |
| CPU Model | Exynos 990 S5E9830 |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 2400 x 1080 |
| Model Name | Galaxy S20 5G |
| Wireless Carrier | AT&T |
| Cellular Technology | 5G |
| Connectivity Technology | Wi-Fi |