Subtotal: ₦1,880,230
Fast Shipment
Your orders are shipped seamlessly within the country
Subtotal: ₦1,880,230
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Subtotal: ₦1,880,230
Your orders are shipped seamlessly within the country
You have the right to return your orders within 7 days
Your payments are secure with our private security network.
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 3.39 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 7.6 Inches |
| Resolution | 2160 x 1856 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Fold6 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 3.39 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 7.6 Inches |
| Resolution | 2160 x 1856 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Fold6 |
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 3.36 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 7.6 Inches |
| Resolution | 1812x2176px, 904x2316px |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy Z Fold5 |