Subtotal: ₦8,908,896
Subtotal: ₦8,908,896
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Subtotal: ₦8,908,896
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.75 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 1440 x 2560 |
| Model Name | Galaxy Z Flip 4 |
| Wireless Carrier | Unlocked |
The Samsung Galaxy Z Flip 4 features a 6.7″ foldable AMOLED main screen, Snapdragon 8+ Gen 1 chip, 8GB RAM, 128/256/512GB storage, a dual 12MP rear camera system, a 10MP front camera, and a 3700mAh battery with 25W fast charging, all in a compact, IPX8 water-resistant design with a smaller 1.9″ cover display.





Reviews
There are no reviews yet.